Open Herberg

onderstaande is tijdelijk niet mogelijk

De Open Herberg is opgezet voor mensen die elkaar willen ontmoeten. Elke laatste donderdag van de maand is iedereen welkom in de consitorie van de kerk om koffie of thee te komen drinken met wat lekkers erbij.
Om samen te praten, te lachen en misschien een traantje weg te pinken.
Om gezelschap te ervaren. . . .
Om even weg te zijn uit de sleur van alledag. . . .
Om tot rust te komen. . . .

Ook is de kerk is open, voor mensen die willen bidden of naar het orgelspel willen luisteren.

Tussen 10.00 en 12.00 uur staat de deur van de pastorie voor u open. . . . Na een rondje over de markt zal een kop koffie of thee extra lekker smaken! Ook uw vrienden, buren of kennissen, die niet bij onze kerkgemeenschap horen zijn van harte welkom!!!

Als u graag wilt komen maar niet mobiel bent, kunnen we u thuis ophalen en weer terugbrengen.
U kunt hiervoor kontact opnemen met mw. M. van Helvoort, tel. 5114578